SIERPIEŃ W MALUSZKOWIE

Niedziela 1 września 2019
 
W Maluszkowie wakacyjny sierpień minął nam bardzo szybko i pracowicie 😊 W pierwszych tygodniach dzieciaki obcowały ze światem podwodnyn. Uczyły się koloru niebieskiego oraz przyswajały informację na temat zwierzątek żyjących w wodach I oceanach. W następnych tygodniach maluchy uczyły się koloru zielonego. Dużą frajdę miały przy kiszeniu ogórków 🥒🥒🥒😁 tak! Dzieci same zakisiły ogórki, przy niewielkiej pomocy cioć 😊 Wykonały też 2 etapowa pracę plastyczną która polegała najpierw na po malowaniu farbą ogórków następnie wklejeniu ich do słoika. W miedzy czasie dzieciaki mialy ćwiczenia stymulujące rozwój mowy polegające na dmuchaniu płatków z bibuły przez słomkę. Nasz koniec sierpnia, A co za tym idzie koniec wakacji 😞 zakończyliśmy wycieczka do pobliskiej lodziarni. Nasze starszaki były bardzo szczęśliwe po tym pełnym wrażeń dniu 🤗.
 Z końcem sierpnia zakręciła nam się łezka w oku gdyż nasze dwie śliczne damy Olivia oraz Martyna ruszyły w następny etap swojej edukacji jakim jest przedszkole. 
Dzieczynki życzymy wam samych radosnych i szcześliwych chwil.  Mamy nadzieję że czasem nas odwiedzicie I opowiecie co u was słychać.
Wasze ciocie 😘
Zapraszamy do obejrzenia galerii.
 
 Powrót do poprzedniej strony