NASZA KADRA

Czwartek 1 sierpnia 2019
 

W naszych placówkach pracują wspaniałe Ciocie (w ten sposób zwracają się do nas zarówno dzieci jak i ich rodzice). Wszystkie Ciocie pracujące w Maluszkowie posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne lub mają ukończony kurs Opiekuna Dziecięcego. W naszych placówkach pracuje także pielęgniarka lub położna. Nasza kadra to zespół młodych, zaangażowanych i pełnych pasji ludzi, którzy dbają o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Swoją pasją i zaangażowaniem inspirują i motywują maluchy do poznawania otaczającego je świata oraz do odkrywania własnych talentów. Kadra Maluszkowa to ludzie, dla których dobro dziecka jest priorytetem.

Wykształcenie jest ważne, ale w pracy z dziećmi ważniejsze jest to, że Ciocie po prostu kochają dzieci, a praca z nimi sprawia im ogromną przyjemność. Nasze Ciocie są odpowiedzialne i kreatywne oraz chętnie służą dobra radą. Znają wszystkie sposoby na pokonanie nudy oraz na zły humorek Malucha. Ciocie biegają, skaczą, tańczą i śpiewają, robią wszystko, żeby pobyt dziecka w placówce upłynął mu na zabawach, które usprawnią jego rozwój. Kiedy zaistnieje potrzeba, to wysłuchają malucha, przytulą i otrą jego łezki. Ciocie to osoby pełne pasji i miłości, które świadomie dokonały wyboru swojej ścieżki zawodowej tak, aby ich praca była związana z maluszkami.

Ciocie są przede wszystkim dla dzieci, ale także dla Was – Rodzice. Jeśli macie jakikolwiek problem wychowawczy, zdrowotny, albo chcecie porozmawiać z kimś doświadczonym w pracy z dziećmi, każda Ciocia chętnie Was wysłucha, porozmawia, nakieruje i doradzi.

Wasze dzieci i codzienny kontakt z nimi daje Ciociom motywację do ciągłego rozwoju, doskonalenia swojego warsztatu pracy, zdobywania nowych umiejętności i stawania się lepszym człowiekiem i nauczycielem.

Ciocie w wszystkich placówkach preferują różne metody pracy, kierują się jednak wspólnym celem – ROBIĄ WSZYSTKO TAK, ABY DZIECKO CZUŁO SIĘ JAK W DOMU!

 

 

Ciocia Ewa

Z wykształcenia inżynier ochrony środowiska. Ukończone kursy i szkolenia, pozwalające pracować z małymi dziećmi. Ukończyła także Studia Podyplomowe na kierunku Organizacja i Zarządzanie w Oświacie. Posiada artystyczną duszę i bogate doświadczenie w wykonywaniu prac plastycznych. Uśmiech i cierpliwość do dzieci są jej znakami rozpoznawczymi. Lubi swoją pracę szczególnie za to, że napełnia ją ona pozytywną energią i daje mnóstwo radości i satysfakcji. Prywatnie mama Oli
i Filipa

 

Ciocia Kasia

Z wykształcenia architekt. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i opiekuje się naszymi najmłodszymi szkrabami. Dzięki pracy
z dziećmi nauczyła się patrzeć na świat ich oczami oraz jednocześnie tłumaczyć to, co nowe i niezrozumiałe. Bardzo ważne jest dla niej rozbudzanie ciekawości i wyobraźni podopiecznych. Prywatnie jest mamą dwóch wspaniałych córek.

 

Ciocia Ola

Opiekunka dziecięca. Ukończyła studia I stopnia pedagogiczne o profilu opiekuńczo-wychowawczym. Jest osobą pogodną i otwartą. W swojej pracy stawia na wszechstronny rozwój dziecka i indywidualne podejście do każdego wychowanka. Prywatnie jest mamą 7 letniego syna Filipa więc praca z najmłodszymi dostarcza jej niezwykle dużo satysfakcji oraz pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

Ciocia Weronika

Opiekunka dziecięca. Ukończyła kurs opiekuna w żłobku i w klubie dziecięcym. Od października 2020r pracuje w żłobku Maluszkowo. Ma głowę pełna pomysłów i inspiracji na ciekawe zajęcia i prace plastyczne. Maluszki mogą liczyć na jej wsparcie miłość i troskę. Prywatnie w wolnych chwilach uprawia sport.

 
 Powrót do poprzedniej strony